لایسنس نود 32، یوزر نیم پسورد نود 32، فعال سازی آنتی ویروس نود و ...

 

1

اینها عبارت هایی هستند که خیلی از ماها همیشه توی گوگل به دنبالش میگردیم، چرا؟ چون آنتی ویروس محبوبمون از کار افتاده و میخوایم فعالش کنیم، یا شایدم میخوایم آپدیتش کنیم یا سیستممون ویروسی شده و حالا به هر نحوی به اکتیو کردن این نرم افزار همه فن حریف نیاز داریم.

بعد یه سرچی توی صفحات وب میزنیم و یوزرنیم پسوردی پیدا میکنیم و نیازمونو برای چند روز رفع میکنیم. ولی این لایسنس ها یکی دو روز یا نهایتا یک هفته بیشتر دووم نمیارن و بعدش دوباره روز از نو روزی از نو...

حالا من میخوام به شما دوستان بگم روشی هست که میشه از انجام همه اینکارها رها شد. میتونید لایسنس اختصاصی خودتونو داشته باشید بدون اینکه بخواین صفحات وب رو بگردین، بدون اینکه بخواین دوباره دو سه روزه دیگه برای فعال کردن Nod اقدام کنید.

با روشی که توی این کلیپ آموزشی هست خواهید دید که خیلی راحت میتونید لایسنسی از شرکت Eset دریافت کنید بطوری که با هر نسخه از نرم افزارهای این شرکت (مثل Smart Security ,Mobile Security ,Antivirus) و با هر ورژنی (9، 8 و قدیمی تر) براحتی بتونید بصورت کاملا قانونی از تمامی ویژگی ها و امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

5

برای اینکه لایسنس اورجینال خودتونو داشته باشید دو راه دارید:

به یکی از این سایتها سری بزنید

3

یا مثل این یکی

4

و از اونها لایسنس این نرم افزار رو با این قیمت هایی که گذاشتند خرید کنید، و راه دوم اینه که با قیمت خیلی کمتری روشی رو یاد بگیرید که برای همیشه شما رو از این مشکل بی نیاز کنه...

 

پسورد فایل فشرده بالا پس از پرداخت هزینه بصورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال میشود.

همچنین اگر سوال یا پیشنهادی دارید می توانید از قسمت ثبت نظرات یا تماس با من در بالای همین صفحه استفاده کنید.

 

قیمت: ۵,۰۰۰ تومان

* نام و نام خانوادگی

* آدرس ایمیل (پسورد به این آدرس ارسال خواهد شد)

 


تاریخ ارسال:   ۲۶ آبان ۹۴